Strony internetowe

Zobacz jak prosta jest budowa strony internetowej z webli. Już dziś zacznij tworzyć własną.

LEPSZE NIŻ SETKI PLUGINÓW

Zespół webli przez 17 miesięcy pracował nad znalezieniem zestawu rozszerzeń do WordPressa, który pozwoliłby na zbudowanie 98% stron bazujących na ponad 140 wykonanych projektach. Tak powstało webli.pl

ZACZYNASZ OD ŚRODKA

Po założeniu konta masz gotową do pracy witrynę. Ten proces trwa około 2,5 minuty. To co musisz zrobić by opublikować swoją stronę to wstawić swoje zdjęcia, filmy i teksty. Gotowe, od tego czasu możesz dopracowywać swoją działającą stronę.

OPIEKA

Nie potrzebujesz WP opiekuna. Masz nas w cenie razem z bogatym pakietem wtyczek, gotowymi szablonami i niewiarygodnie wydajnymi serwerami. To wszystko w cenie, w jakiej otrzymasz od innych tylko 2h supportu.

PROSTOTA BUDOWY

SYSTEM EDYCJI TREŚCI STRONY

Z naszego edytora stron korzystaliśmy przy setkach projektów dla klientów z 7 krajów. Zauważyliśmy, że po krótkim szkoleniu 98% z naszych klientów bez problemu wykonywało zmiany na swoich stronach, obniżając koszty tylko do trudniejszych działań. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie Webli.

webli-home-illustration
KLIK I ROBISZ CO CHCESZ

WŁĄCZ NOWY SPOSÓB MYŚLENIA

Nie myśl o tym ile to będzie kosztowało i czy na pewno otrzymasz to, czego oczekujesz. Teraz stronę internetową możesz zrobić sam, ale zachowując komfort posiadania wsparcia profesjonalistów. Nie na tydzień, czy dwa. Masz nas przez cały czas.

MODUŁOWO

SZABLONY SEKCJI

Sekcja to jeden element podstrony, np. zawierająca w sobie informacje kontaktowe, nagłówek i formularz. W webli do każdej strony mamy ponad 100 takich modułów.

300 MODUŁÓW

KLIK I MASZ

Formularze, animowane banery, filmy, zdjęcia, galerie, wpisy blogowe i setki innych elementów. Wystarczy je wybrać i upuścić w treści strony.

webli-panel-5
TWÓRZ JESZCZE SZYBCIEJ

PONAD 100 SZABLONÓW

Zacznij od gotowych szablonów. Jest ich ponad 100, gotowych do użycia, o różnorodnej tematyce. Nie musisz zaczynać budowy od zera. 

0 NIESPODZIANEK

KLIKAJ, SPRAWDZAJ, INSTALUJ

Każdy ze 100 szablonów podstron, możesz podejrzeć w panelu, zanim dodasz je do swojej witryny. 

NO DOBRZE ALE JAK TO SIĘ DZIEJE

EDYTUJEMY ELEMENTY

Klikasz na dodany element, np. przycisk. W boxie edycji wpisujesz własne informacje, wybiersza kolory, rozmiar czy font. Naciskasz "zapisz" i gotowe.

John Doe

Designation

If you are looking for some awesome, knowledgeable people to work with, these are the guys I highly recommend. Their friendliness and result-driven approach is what I love about them.

Edi Jons

Designation

If you are looking for some awesome, knowledgeable people to work with, these are the guys I highly recommend. Their friendliness and result-driven approach is what I love about them.

Poobracamy coś?

Najedź na mnie kursorem!

Wooow!

Możesz zrobić taki element zupełnie sam. Bez żadnej tajemniej wiedzy:)

TO CO? DZIAŁAMY?

MASZ PONAD 50 MODUŁÓW

Do Twojej dyspozyji jest ponad 50 modułów, w tym formularze kontaktowe, zapisu do newslettera, mapy Google, slidery opini, galerie zdjeć, przyciski, flipboxy, slidery zdjęć, ikony, animowane teksty, popupy i wiele wiele więcej. Chcesz pokazać, że oddziały Twojej firmy są w 4 miastach w Polsce? Klikasz kilka razy i masz.

Nie ograniczaj się. Nigdy.

ZACZNIJ TWORZYĆ SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ