Zespół opieki WordPress

10 lat doświadczenia
Ponad 300 wdrożeń
7 specjalistów

Twoi ludzie od WordPressa i Woocommerce

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy łączą pasję do tworzenia z miłością do detalu, aby dostarczać niezawodne i innowacyjne rozwiązania dla sklepów WooCommerce i stron WordPress. Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie WordPress i WooCommerce, którzy posiadają lata doświadczenia w projektowaniu, rozwijaniu i optymalizacji stron internetowych. Od prostych blogów po zaawansowane sklepy e-commerce, nie ma wyzwania, którego byśmy się nie podjęli.

Kuba Juncewicz

Masz pytania? Zadzwoń, pomogę!

Najlepszy support w mieście

Naszym celem jest nie tylko zapewnienie technicznej doskonałości Twojej strony internetowej czy sklepu online, ale także wspieranie Cię w osiąganiu realnych wyników biznesowych. Rozumiemy, że za każdą stroną stoi unikalna historia i indywidualne potrzeby, dlatego nasze podejście jest zawsze spersonalizowane i skoncentrowane na rozwiązaniach.

Zobacz katalog usług

Hosting z obsługą concierge

Indywidualny doradca

Zorganizuj swoje sprawy księgowe - w wyniku integracji, faktury będą generowane i wysyłane do klientów automatycznie. Np. iFirma, wFirma, InFakt, Fakturownia.

Ochrona i usuwanie wirusów

Poprzez integrację WordPress z systemami ERP usprawnisz kontrolę nad zasobami firmy i uzyskasz dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu. Np. Comarch ERP Optima, Systim, Enova365, Subiekt GT.

Optymalizacja techniczna SEO

Automatyczne kategorie, zmiana sposobu wyświetlania cen czy rozbudowa istniejących funkcji tak by były bardziej “user friendly”

Programiści i zespół supportowy

W Webli wierzymy w budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Jesteśmy tu, aby słuchać, doradzać i wspierać Cię na każdym etapie współpracy. Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci wykorzystać pełny potencjał Twojej strony WordPress lub sklepu WooCommerce, jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie tworzyć cyfrową przyszłość.
Zobacz katalog usług