Szybka pomoc dla WordPressa

Czas rozpoczęcia pracy nawet w 30 min
90% problemów rozwiązanych do 4h
Obsługa 24h

Kompleksowa Ochrona Dla WordPressa

Hotline +48 609 727 810

Otrzymaj wsparcie w ciągu minut

Jeśli Twoja strona WordPress napotka na problemy z złośliwym oprogramowaniem, nasz zespół ekspertów zapewni szybką pomoc. Skontaktuj się z nami, a natychmiast rozpoczniemy diagnozowanie i rozwiązywanie Twojego problemu.

Diagnozujemy

Nasz proces diagnozy szybko identyfikuje zagrożenia związane z złośliwym oprogramowaniem na Twojej stronie WordPress. Wykorzystujemy zaawansowane techniki, aby precyzyjnie lokalizować problemy i skutecznie przywracać bezpieczeństwo strony.

Naprawiamy i zabezpieczamy

Skutecznie naprawiamy uszkodzenia Twojej strony WordPress, przywracając jej funkcjonalność. Następnie wdrażamy zaawansowane rozwiązania zabezpieczające, aby chronić ją przed przyszłymi atakami. Zapewniamy Twojej witrynie kompleksową ochronę i odporność.

Szybkie rozwiązanie - minimalizacja strat

Uszkodzona lub zainfekowana strona, poza utratą funkcjonalności, takiej jak pozyskiwanie sprzedaży czy też leadów oraz marnowanie budżetów reklamowych, może zostać oznakowana jako niebezpieczna lub spadną wyniki wyszukiwania - czas reakcji ma ogromne znaczenie dla przyszłych wyników.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Czy masz konto w webli.pl?
Krok pierwszy - kontakt i weryfikacja
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, przekażesz mu dane dostępowe do strony, bazy i FTP (spokojnie, jeśli nie wiesz jak to zrobić - pokierujemy Cię), następnie zweryfikuje problem i w razie możliwości wykona niezbędne działania by zminimalizować straty.
Krok drugi - analiza i estymacja
Po weryfikacji otrzymasz informację, w czym tkwi problem, w jakim czasie powinniśmy go rozwiązać i jaki jest koszt realizacji tych prac, lub dostaniesz spersonalizowaną ofertę miesięcznej opieki.
Krok trzeci - rozwiązanie problemu
Rejestrujesz konto, wybierasz swój plan opieki lub realizujesz płatność za jednorazową naprawę, a my już w tym czasie pracujemy nad rozwiązaniem problemu i przywróceniem Twojej strony do działania.

Zespół Webli od 2 lat opiekuje się naszymi sklepami. Cudowne jest to, że nie kończą pracy o 16, czyli wtedy gdy zaczyna się największa sprzedaż i możemy liczyć na ich pomoc nawet w piątek o 19. Oby więcej takich firm.

Agnieszka Trepka
Właścicielka